Bahar Sağlık Meslek Lisesi

KARNE HEYECANI

Özel Bahar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ilk karne heyecanını yaşıyor.

17 Eylül 2012 'de başlayan 2012- 2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısı bugün sona erdi.Karne heyecanı yaşayan öğrencilerimiz , sabah erken saatlerde okula geldi.Yapılan tören ile Takdir Belgesi, Teşekkür Belgesi ve Onur Belgesi almaya hak kazanan öğrencilerimiz belgelerini öğretmenlerinin elinden aldı. Karnelerini alan öğrenciler ve velileri dikkatle notları inceledi.

Karnelerini alan öğrencilerimiz için yarıyıl tatili başladı ve 11 Şubat Pazartesi okulların açılmasıyla sona ermiş olacak. Öğrenciler 2 hafta sürecek tatil öncesinde birbirlerine sarılarak okuldan ayrıldı.

Her bitiş yeni bir başlangıcı beraberinde getirir.Hepimiz çok iyi biliyoruz ki , gelecek geçmiş üzerine kurulur.

Geçmişini iyi bilen, geçmişini sağlam temellere oturtan , geçmişiyle korkusuzca yüzleşen ve hatalardan ders çıkarıp geleceğe ulaşan bireyler geleceğin de sahipleri olmaktadırlar. Bu sayede öğrencilerimiz yeni döneme daha dinamik başlayacak ve gelecekteki hedefleri için daha azimli ve kararlı olacaktır.

Elbette bir insan üç beş rakamla ölçülemeyecek bir değerdir; ancak öğrencilerimizin aldıkları karneler , emeklerine biçilmiş birer karşılıktır.

Öğrencilerimiz üzerinde emeği geçen bütün öğretmenlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Şunu da belirtmek gerekir ki  notları ne olursa olsun bütün öğrencilerimiz bizim için ayrı birer değersiniz.

 

Bu içeriğe ait diğer görseller

Haberler kategorisindeki diğer başlıklar
Web Tasarım
Özel Bahar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Dikmen Caddesi No: 558-560 Çankaya - Ankara T: +90 (312) 475 16 10 (Pbx) GSM: +90 (530) 177 59 52, 0530 389 65 35, 0530 389 65 34, info@baharsml.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2012
Web Tasarım